9 Bieg Wegański Run Vegan

Podziel się na:

Po raz kolejny współpracuję z Fundacją Run Vegan.

Już 29 września zapraszam na kolejny 9 Bieg Wegański Run Vegan.

Jesienny Bieg Weganski będzie holistyczny – zdrowe jedzenie, (rodzinne) bieganie i porcja jogi. I takiej dla początkujących, i tej dla biegaczy i takiej dla joga-profi.

Zapraszam na półgodzinną sesję jogi powięziowej. Z pozoru będzie się wydawać, że niewiele się dzieje, ale to tylko pozory!
Dzięki tej sesji poczujecie się bardziej elastyczni, odkryjecie nową siłę i zupełnie nieznane aspekty waszego ciała.
Powięź to taka struktura, która nadaje kształt ciału, oplata je, otacza mięśnie, kości, naczynia krwionośne, nerwy i organy. Poza tym wpływa na nasz system neurologiczny i nerwowy, kumuluje stresy, powodując często bolesne napięcia. Także po intensywnym treningu, wysiłku fizycznym, długim biegu możemy czuć się napięci. Powięź reaguje na nasze stresy kurcząc się, w ten sposób wpływa na nasze ciało i samopoczucie.
Podczas sesji wykorzystamy wpływ pozycji jogi na powięź, a tym samym na stawy, ścięgna, więzadła i układ kostny. Brzmi znajomo? Szczególnie dla biegaczy?
Jeśli zadbamy o powięź, będziemy potrzebować mniej energii do wykonywania codziennych czynności, a nasze mięśnie i ciało będą mniej pracowały i poruszały się z większą skutecznością.
Chcąc osiągnąć efekt, będziemy powoli rozciągać nasze ciało, aby pomóc naszej powięzi. Więzadła i ścięgna zaczną się rozluźniać i zwalniać, tworząc przestrzeń, zwiększając siłę i wydobywając głębszą elastyczność.
Będziemy wykonywać pozycje stojące, korzystając z możliwości, jakie stwarza nam nasze ciało.
Pozycje, które poznacie będziecie mogli ćwiczyć wszędzie, bez konieczności użycia jakichkolwiek pomocy. To tak, jakbyście mieli zawsze pod ręką zestaw narzędzi, dzięki którym wszystko jest możliwe. Magia

To taka pozycja, którą koniecznie trzeba mieć w kalendarzu!

Dodaj komentarz