O mnie

Od zawsze byłam zafascynowana aktywnym stylem życia połączonym ze zdrową dietą. Ze swoich pasji zdecydowałam się uczynić drogę zawodową.

Z wykształcenia i zawodu jestem dietetykiem oraz psychodietetykiem. Ukończyłam studia z zakresu dietetyki w Wyższej Szkole Rehabilitacji oraz studia podyplomowe z zakresu psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS.

Ukończyłam też trzyletni kurs nauczycielski jogi wg metody Iyengara oraz półroczny kurs nauczycielski jogi powięziowej.

Pracuję jako dietetyk w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu, prowadzę regularne warsztaty dietetyczne z dzieciakami na Oddziale Dziennym Rehabilitacji Centrum Zdrowia Dziecka, z seniorami w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Otwocku, a także zajęcia jogi w klubie Gravitan na warszawskim Targówku oraz zajęcia indywidualne we własnej sali na warszawskiej Białołęce, w ramach projektu Zakątek Zdrowia.

Współpracuję z fundacją Run Vegan przy organizacji imprez biegowych, w ramach wydarzenia „Kwadrans z…” prowadzę spotkania z ciekawymi ludźmi propagującymi diety roślinne oraz aktywny styl życia.

W wolnych chwilach biegam z białołęcką grupą Slow Jogging .

Dzięki tym wszystkim aktywnościom poznałam wielu wspaniałych ludzi, także podążających ścieżkami własnych pasji.

Wciąż uczę się i doskonalę swoje umiejętności uczestnicząc w kursach, warsztatach i konferencjach.

Kocham pracować z ludźmi i obserwować, jak wreszcie znajdują czas, żeby zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia i samopoczucia. Dzięki temu powstała firma ABS-MED i projekt Zakątek Zdrowia, gdzie jako dietetyk, psychodietetyk i nauczycielka jogi zajmuję się i ciałem i duszą.

Szczególnie dużo satysfakcji czerpię z warsztatów dietetycznych, szczególnie tych kierowanych do najmłodszych oraz z dających odprężenie i relaks zajęć jogi. Lubię też kuchenne eksperymenty, szczególnie takie, z których mogą skorzystać zabiegani wegetarianie i weganie; dzielę się nimi na FB na stronie @kuchniawegesingielki oraz na prowadzonym przeze mnie na Instagramie profilu abs_med_dietetyka_i_joga .

Najnowszy projekt to warsztaty „Sekret długowieczności”, które organizuję wspólnie ze  #StrefaZdrovia oraz #Victuvivere i  #CentrumKonferencyjnoBankietoweRozłogi , z nadzieją że staną sie cykliczną formułą umożliwiającą podzielenie się z uczestnikami najlepszą wiedzą i doświadczeniami (szczegóły https://www.facebook.com/events/2122543158048844/ )

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.

Prywatnie jestem mamą dwóch, już dorosłych, synów, którzy moje fascynacje odziedziczyli po połowie – jeden zamiłowanie do roślinnej diety, a drugi do sportu i aktywności, a także adopcyjną „mamą” Daisy – charakternej husky ze schroniska.